Pécsi VSK Kisgőzösök U12 - Kanizsa DKK 49-81

Nagykanizsa, Dr. Mező Ferenc Gimnázium, 2015.10.17 16:00
Nézőszám: 50, Játékvezetők: Szabó T., Lovas D.

Pécsi VSK Kisgőzösök U12: Kropp Paula 8, Pálfi Vera 7, Oszvald Lina 5, Szőke Patrícia 4, Bukovszky Kitti 2 Csere: Schmidt Laura 4, Takács Panna 3, Szabolics Kinga 3, Kovács Adél 2, Temes Boróka 11, Kindák Evelin -, Balogh Boglárka -
Edző: Meszler Balázs

Beszámoló a mérkőzésről:

Meszler Balázs: "Csapatomhoz viszonyítva nagyon fizikális mérkőzés volt, amit az ellenfél bírt jobban. Az első félidőt 8 pontos mínuszra hoztuk úgy, hogy a Nagykanizsa 1:1 játékosait a negyedek végére hibákra, eladott labdákra, kihagyott ziccerekre kényszerítettük, magyarul lefárasztottuk. Ez nekünk még sok volt, mert a második játékrészre semmi nem jött össze, kitikkadtunk. Első sorban mentális és emocionális fáradtságot láttam a lányokon, a Kanizsa pedig még tudott pörögni. A végeredménytől függetlenül rettentően hasznos volt a mérkőzés, leszámítva a 31 kihagyott büntetőnket... Az nagyon demoralizáló volt, úgyhogy ránk fér a dobótechnika. Gratulálok csapatomnak, főleg az első félidőért és természetesen a Nagykanizsának a győzelemért!"